LAZER MARKALAMA - LAZER KESİM VE LAZER KAYNAK MAKİNALARI

Işık, bir üretim enstrümanı olarak kullanıldığında  arkasında teknoloji barındıran sınırsız imkanlar sunar.   Lazer teknolojisi günümüzde endüstrinin her koluna girmiş durumda ve buna sahip sahip olan firmalara bir adım öne geçme fırsatı sunuyor. Kritik nokta , ihtiyaçlarınıza uygun ve olabildiğince doğru fiyata ama en önemlisi doğru teknik değerlere sahip cihazları almanızdır. Birmak Teknolojinin  , size bu konuda teknik kapasitesi , bilgisi, deneyimi ,doğru ve samimi yaklaşımı ile en uygun Lazer markalama , lazer kaynak ve Lazer Kesim makinalarını  vereceğine emin olabilirsiniz.

Fiber Lazer Markalam makinası BM-G08

Fiber Optik Lazer Markalama Makinaları yeni jenarsyon  ürünler olup  uzun ömürleri yüksek hassasiyetleri ve düşük sarfiyatları ile  oldukça  kullanışlı lazer markalama  makinalarıdır . Tüm Metal (çelik , paslanmaz,aluminyum , bakır,bronz,pirinç,..) ve bazı metal olmayan malzemeler için İdeal makinalar olup başlıca kullanıldığı endüstri  kolları arasında : Makina ve Yedek Parça İmalat sanayi , Elektrik -Elektronik Otomotiv,Medikal, Tekstil , Plastik boru sanayi,Kalıp sanayi,.....

Lazer Markalama Makinası
Lazer Kesim Makinası
3015B_Fiber_Lazer_kesim-makinası.jpg

Lazer Kesim Cihazlarımız Fiber Teknolojisini Kullanmakta  olup , metal plakaların  hızlı ve hassas kesimi ile  metal sektöründe çok elverişlidir. 700 Watt , 1000, 1500, 2000 ,3000 ,4000 ve 6000 watt modelleri  ile  tüm paslanmaz çelik , siyah sac , DKP ,aluminyum,bakır,  galvaniz , titanyum , pirinç,... kesimlerini yüksek hassasiyet ve yüksek hızda kesebilirsiniz . Lazer kesim  cihazlarının  lazer Kaynağı olarak IPG,Raycus  ve Max  modelleri mevcuttur. 

Lazer Kaynak Makinası
 Lazer kaynak makinası, Laser welding machine Lazer , kaynak makinası ,Birmak Teknoloji,Lazer bayrampaşa

Pratikte,  Lazer kaynak kullanım  alanı için bir sınırlama yoktur. Son yirmi yılda Lazer kaynak kullanımı katlanarak artmıştır.Lazer kaynağın çok önemli avantajlarından bazıları , en hassas yüzeylerde bile lokalize olması, yüzeyde deformasyon yapmaması , kaynak yapılan yüzeyin yüksek dayanım mukavemeti ve oksidasyon olmaması ilk anda sayılabilecek özzeliklerindendir. Lazer kaynak, diğer kaynaklardan farklı olarak her seferinde aynı kaliteyi ve verimliliği garanti eder. 

ENDÜSTRİYEL LAZER ÇÖZÜM ORTAĞINIZ : Birmak Teknoloji , Lazer Teknolojileri

Yag Lazer, vanadate Lazer yada Diod lazer  gibi  bir  çok lazer olmasına  karşın   Fiber Lazerler  mükemmel  ışık kaliteleri  ile  hem  Lazer Kesim , Hem  Lazer Kaynak ve  hemde Lazer markalama ile  çok çeşitli  endüstriyel uygulamalarda,bakım gerektirmemeleri , uzun kaynak ömürleri ile  ilk tercih seçeneği olmuşlardır.

Lazer ciddi ve  önemli  bir  yatırımdır. İhtiyacın ne  olduğu , satın alınmak istenen  sistemin nerede ve  nasıl kullanılacağı , ne amaçlandığı , günde yada  belirli saat dilimnde ( dakika, saniye ,..v.s.) kaç  adet  parça işleneceği doğru  tespit  edilmel ve  bu  sorulara  yanıt  verildikten sonra satın almanın gerçekleştirilmesi  gerekir. Lazer markalama makinasından   örnek verecek  olursak ,  20 Watt  gücünde bir  Lazer tezgahı sizin  için  ideal  iken  50 watt  lazer markalama makinası almanız  atıl , gereksiz ve  zararına bir  yatırım olur.Firmamız Birmak Teknoloji , size bunun olmayacağını garanti  eder. Her bir  Lazer  sisteminin  ilgili  sayfalarında  konu ile   bağlantılı yazıları  bulabilirsiniz.

Doğru Lazer seçimi ilk ve en önde gelen konudur. Lazer ışığının dalga boyu , karakterisitği istenen hız ve kalite , ciddi düşünülerek karar verilmesi konulardır. 

LAZER MARKALAMA - LAZER  YAZI MAKİNALARI - METAL LAZER KESİM MAKİNALARI

İlgileniyormusunuz ?

Bize telefon  edin

0212 565 51 30 / 0533 815 97 01 

Yada sizi arayalım

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

Yenilikçi teknolojinin sürekli geliştiği günümüz üretim ve imalat dünyasında kalite , verimlilik ve yetenek , iş başarınızda  anahtar rolü oynayan faktörlerdir. Bu noktada, işiniz için doğru çözümler üreten bir partnere ihtiyacınız vardır. Lazer teknolojisini  daha fazla öğrenmek ve üretiminizde nasıl yardımı olacağı konusunda bilgi almak için uzman Birmak teknoloji San. ve Tic. ile iletişime geçin.

 BAKIR ,ALUMINYUM ,PASLANMAZ DAHİL TÜM METALLER İÇİN İDEAL.
DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ ve MİNUMUM BAKIM MALİYETLERİ - LOKAL TEKNİK DESTEK VE YEDEK PARÇA 
HER TÜRLÜ İŞLETME İÇİN İDEAL LAZER MARKALAMA ÇÖZÜMLERİ

20 /30 / 50 WATT LAZER MARKALAMA MAKİNALARI

Birmak Teknoloji servis anlayışı , müşterilerimizin lazer makinaları için servis veya teknik destek taleplerini  en iyi şekilde karşılamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Toplam 27 yıllık yurtiçi / yurtdışı servis arıza & bakım tecrübemiz bizim büyük kazancımızdır.Yurdun neresinde olursa olsun , müşterilerimiz sabit telefon , e-mail , yada mobil telefonları ile  her ihtiyaçları olduğunda arayıp sorabilirler , servis talebi açabilirler. 

Servis için  :teknik.destek@birmakteknoloji.com

                      Whatsapp : 0533 815 97 01

                     Mobile        : 0533 815 97 01

Birmak Teknoloji Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirket Değerleri:

Vizyon
Görev bilinci - Müşteri memnuniyeti
Doğru Yönlendirme
Güçlü ve güvenilir danışmanlık
Emniyetli çalışma
Çevreye duyarlı
Teknik yeterlilik
Birmak Teknoloji san. ve Tic. Ltd. Şti. - Lazer Teknolojileri
0212- 565-51-30  Topçular  - Eyup / Istanbul

Size en uygun Lazer markalama makinası hangisidir ?

Aşağıdaki 5 adet soruyu düşünmeniz gerekiyor

-  Ne tür malzeme markalayacaksınız ?

-  Ne tür bir lazer markalama yapacaksınız ( engrving , annealing yada ablation ) ?

-  Arzu ettiğiniz lazer markalama derinliği ve kalitesi nedir ?

- 1adet  ürün için süre nedir ( cycle time )  yada günlük markalanacak adet sayısı ?

-  Bütçeniz nedir ?

- LASER MARKING MACHINES : FIBER LASERS & CO2 LASERS AND UV LASERS
-FIBER LASER CUTTING MACHINES  1000W - 1500W-2000W-3000W-4000W-6000W
- LASER WELDING  MACHINES 8W - 600W
-DOT PEEN MARKING  MACHINES PORTABLE  & DESKTOP

LAZER MAKİNALARI - MARKALAMA - KESİM - KAYNAK

NEDEN LAZER SEÇMELİYİM?:

Çünkü  İşlemler  sırasında  fiziksel temas  yoktur,Çevreyi kirletmez , çevre dostudur, sürdürülebilir doğruluk ve sürdürülebilir kaliteyi getirir, bakım ve yedek parça sarfiyatlarını asgari seviyeye çeker , en son ve enyeni teknolojidir. Lazer markalama , Lazer kesim sanayide çok yaygın olarak kullanılmaktadır 

EN KÜÇÜK İŞLETME yada ÇOK HACİMLİ ÜRETİMLER İÇİN FİBER LAZER MARKALAMA MAKİNALARI 20 W / 30 W / 50 W

BAKIM GEREKMEZ - PERİYODİK PARÇA DEĞİŞİMİ YOK - KULLANIMI KOLAY - MASRAFSIZ 

Bizi Arayın : 0212 565 51 30 / 0533 815 97 01
Bize e-mail gönderin : info@birmakteknoloji.com

© 2023 by Birmak Teknoloji San.Tic.Ltd.  Hakan Aydın , Teknolojik Çözümlerinizde Bilgili , Güvenilir, Yenilikçi Ortağınız  Birmak teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti - Topçular - Eyup / Istanbul - Turkey -Diger sitelerimiz :www.birmakteknoloji.com  / www.detaylazer.com     

 © 2023 Copyright Birmak Teknoloji

Site yapım & tasarım : Hakan Aydın

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
LASER MARKING MACHINES - LASER CUTTING MACHINES - LASER WELDING MACHINES SALES&TECH. SUPPORT
lazer-kaynak-makinası-laser-welding-machine

Lazer kaynak makinası -lazer kaynak - fiber - yag lazer kaynak - kuyumcu kaynak makinası-kuyumcu lazer- jewellery laser welding

Go to link